Rady profesionála.

Jsem zkušený návrhář a krejčí. Navrhnu střih, který Vám nejen přesně sedne, ale navíc vystihne Vaši osobnost a splní Vaše očekávání.

Nabídka materiálů.

Poradím Vám s výběrem vhodného materiálu. K dispozici mám tkaniny pro všechny příležitosti i roční období od prestižních světových výrobců.

Měření a zkoušky.

Přijďte za mnou do krejčovského studia. Vezmu Vám míru. Pokud však Vy nemůžete za mnou, navštívím já Vás. Třeba doma, nebo v kanceláři. Vím, že Váš čas je drahý.

ZAKÁZKOVÉ ŠITÍ.

Návrh dobře padnoucího střihu je jen zlomkem celkové kvality. Také záleží na materiálu a šikovnosti krejčího. Dávám si opravdu záležet na perfektním provedení i detailech.

SPOKOJENOST.

Ať se rozhodnete pro bespoke či made-to-measure, vždy máte záruku, že si odnesete jedinečný kus oblečení. Oblek, kabát, kalhoty, džíny nebo košili. Bude mi ctí šít právě pro Vás.

ROMAN HUMLÍČEK

Jeho jméno široká veřejnost moc neznala, přesto oblékal celý národ. Pánský krejčí Roman Humlíček dlouhé roky pracoval jako hlavní designér značky Blažek. Je třetí generací, pokračující v rodinné krejčovské tradici, která sahá až do druhé poloviny 19. století. Má pracovní zkušenosti z domova i ze zahraničních pobytů v Paříži a v Miláně. Obléká úspěšné české muže. Ve svém krejčovském studiu v centru Brna šije luxusní obleky na míru.