Džíny na míru. Jediné džíny s Vaším monogramen!

Džíny na míru. Jediné džíny s Vaším monogramen!

Nosí je prezidenti  filmové hvězdy, rokeři i módní ikony, umělci i „ajťáci. Časopis Time je označil za „oblečení 20. století“. Ano, džíny, džínsy, jeansy nebo rifle. Všichni je máme v šatníku. A co džíny na míru?

Původně se jednalo o pracovní kalhoty, ale od 50. let 20. století se staly oblíbené i jako módní kalhoty a to nejprve mezi mládeží a postupně u všech generací po celém světě. Nosíme je všichni. Na jednu osobu údajně připadá hned sedmero džín. Jsou pohodlné, slušivé a hodí se téměř ke všemu…

Problém však často nastává v okamžiku, kdy si je chceme pořídit. Běháme po obchodech… nemají naši velikost, nebo mají, ale nesedí nám šířka či délka kalhot a pokud náhodou sedí, nelíbí se nám barva či oprání….často až po dlouhém hledání se nám podaří sehnat to, co jsme hledali… Příště už tedy jdeme na jisto,  dozvíme se však, že onen model se již nevyrábí, nebo nedováží, že přišla  nová kolekce, která už má jiný střih. Takže znovu…

Máte ale příležitost vyzkoušet službu, která se u nás běžně nenabízí. Je zde možnost rozhodnout si o tom, jak budou Vaše džíny vypadat. Ještě ušetříte Váš drahocenný čas, který byste ztráceli běháním po obchodech… a navíc můžete zažít nevšední zážitek….

Pořiďte si originální džíny na míru – produkt, který má příběh, bohatou historii i perspektivní budoucnost.

Základní tkanina – denim je čistě přírodního původu. Twil z čisté bavlny se barví přírodním indigem. Kalhoty se po ušití pouze máchají ve vlažné vodě, aby si zachovaly původní tmavě-modrý odstín. Během času se ale dalším praním barevný odstín mění a specifickým způsobem nošení dochází k vytváření charakteristického efektu obnošení. Časem je každý kus originál.

Společně se službou prožijete zajímavý příběh (není to jen koupě, ale interaktivní proces, na kterém se zákazník aktivně podílí a zažívá pozitivní emoce z kreativní práce…).

Dostanete zboží – džíny podle vašich představ – nemusíte se přizpůsobovat nabídce.

Můžete si vybrat z řady volitelných detailů, které v běžné konfekci nedostanete (tam se musíte spokojit s tím, co je dané).

Dostanete oblečení, které Vám dokonale padne, nemusíte ztrácet čas a peníze za případné úpravy konfekce (délka a pod…).

Odcházíte v nových džínách na míru spokojeni a s dobrým pocitem.

Chcete se dozvědět více? Klikněte na odkaz:   džíny na míru

romanhumlicek.com

Sdílet: